Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Chati Ne Forum prej Sun 05 May 2013, 06:54

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pershendetie Antar dhe Vizitor...

Nqs e keni ven re, ne forum ka disa dit qe esht vendosur chati, i cili gjendej ne fund te forumit, nderkoh qe sot e tutje mund ta gjeni fare leht ne menun kryesore te forumit ndermjet butonit KERKO dhe butonit Antaret...
Shihni foton me posht...Dhe per te hyr ne chat klikojm ne butonin qe tregova ne figuren me siper ku do na hapet nje faqe tjeter si fotoja me posht...

Pasi klikojm ne butonin identifikohu sic tregohet ne foto, ne kemi hyr automatikisht ne chat ku mund te bisedojm me antaret e tjer qe gjenden online ne chat...

Pasi klikojm identifikohu sic ju tregova me siper do te na dali nje pamje e till si fotoja me posht...
Ku tregon shigjeta numer 1 gjenden antaret te cilet jan online ne chat, ne shigjeten numer 2 esht vendi ku shkruajm dhe ne shigjeten numer 3 behet log out pra dilet nga chati...

Gjithashtu do doja tju kujtoja qe ky chat esht vetem per antaret kur jan te identifikuar ne forum ndersa vizitoreve ju del vetem si buton, por nuk mund te futen ne chat pa u regjistruar...

Per cdo gje qe nuk kuptoni mund te me pyesni me posht gjithashtu nese keni ndonje kundershtim, verejtje apo sugjerim qe ka lidhje me chatin mund te mi thoni ne kte tem...

Kalofshi sa me bukur ne forum...
Mirpres cdo mendim tjuajin...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Chati Ne Forum prej Thu 09 May 2013, 17:26

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
SHUM BUKUR KE BERR QE KE HAP NJE CHAT LOL


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons