Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ka shqetësuar së tepërmi autoritetet në Britaninë e Madhe, bashkëbisedimi i një piloti me kullën e kontrollit në aerodromin e Glaskovit!
Autoritet po hetojnë çështjen, pasi siç dhe rezulton nga komunikimi që i është dorëzuar grupit të hetimit, piloti i një avioni pasagjerësh civil, shmangu në momente e fundit një objekt të pa identifikuar fluturimi!
Siç dëgjohet të thotë piloti në momentin e uljes në aerodromin e Glaskovit, shmangi një “objekt blu dhe të verdh”. Kulla e kontrollit iu përgjigj se nuk kishte asgjë në radar!
Piloti i një Airbus 320 me 220 pasagjer në bord, raporti për grupin e hetimit me saktësinë më të madhe për objektin fluturues, referoi Daily Mail.
Ndërkohë me interes të madhe pritet raporti përfundimtar i kësaj ngjarje që dashje pa dashje alarmoi sigurinë e aerodromit të Glaskovit!/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e paska pas hallall piloti se do kishin ba aksident aahaahaaah sa kom qesh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons