Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A po merrte drogë Ledri në "Prive"? prej Wed 27 Jul 2011, 21:05

Vizitor

avatar
Vizitor
Kush nga ju e pa intervistën e Skillz në “Prive” (Klan Kosova Tv) të shtunën që shkoi? Që thoni ju unë e pashë, kur papritur në ekranë del një shigjetë e kuqe drejtuar nga Ledri (teksa Visari po intervistohej).Ueee thashë difekt teknik! Pastaj mendova se ishte ndonjë efekt viziv, po pse ikte shigjeta?!!! Kur shikoj unë Ledri seç o i bënte hundës. Fillimisht, kujtova se po i shfrynte, por nuk pashë ndonjë shami apo picetë, e tani ai me duar nuk po pastronte hunndët në tv, se është gjithë ai çun! Pastaj më tha njëra këtu “Po merrë drogë ore, po thith!” Eeeeeee! Nuk merr Ledri drogë i thashë! Ajo vazhdonte, derisa në fund u dorëzua e më tha “Po hë pra çfarë po bënte?”. “Ja po bën neës”, i përgjigjem. Nuk më besoi ajo mua, po sheh ti që u bë neës? Thuaj që s’jam i zgjutë!

2 Re: A po merrte drogë Ledri në "Prive"? prej Sat 30 Jul 2011, 15:16

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
pse me ca ka te kuqe ka marre ai ne tv me u qetesu

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

3 Re: A po merrte drogë Ledri në "Prive"? prej Thu 14 Feb 2013, 11:21

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh leku ben punnen kujt ua jep zoti leketttt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons