Forumi Kuq E Zi
Masakra e Bostonit, autori lë mesazhin e fundit: Baba më kanë montuar… Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Masakra e Bostonit, autori lë mesazhin e fundit: Baba më kanë montuar… Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
“Ky do të jetë mesazhi i fundit para se të më kap policia. Nuk e kanë bërë këtë. Ma kanë montuar. Baba të lutem më fal. Më vjen keq që erdhi deri te kjo”.
Ky është mesazhi i fundit që person ii dyshuar kryesor për masakrën e Bostonit i ka lënë babait të tij nëpërmjet Facebook-ut.
Mesazhi në fjalë i 19-vjeçarit Xhohar Carnaey është bërë public ditën e sotme nëpërmjet mediave botërore.
Pak ditë më parë babai i 19-vjeçarit ka apeluar, duke theksuar se djalin e tij e kanë montuar dhe se ai nuk ka të bëj aspak me këtë ngjareje.Masakra e Bostonit, autori lë mesazhin e fundit: Baba më kanë montuar… 9610


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Masakra e Bostonit, autori lë mesazhin e fundit: Baba më kanë montuar… 2924271548 Masakra e Bostonit, autori lë mesazhin e fundit: Baba më kanë montuar… 2924271548 Masakra e Bostonit, autori lë mesazhin e fundit: Baba më kanë montuar… 2924271548Sa Keq O Zot Sa Keq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons