Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Drejtori i sektorit të kontrolli të, të dhënave dhe fotografive në laboratorin e NASA, Ken Jonnson bëri publike disa fotografi të realizuara në misionin e Apollo!
Drejtori i NASA-s, zbuloi se amerikanët astronaut gjeten në Hënë, rrënojat e një civilizimi të vjetër të panjohur.
Madje astronautët zbuluan aty dhe një mekanizëm të kontrollit të gravitetit. Por nuk ishte vetëm kjo çka ata zbuluan kur u ulën në sipërfaqen e hënës. Astronautët gjetën aty edhe shumë objekte dhe sende të tjera të cilat i fotografuan, por NASA urdhëroi Jonnson ti shkatërroj këto të dhëna. Jonnson nuk i ndoqi urdhrat me përpikmëri dhe tashmë ai të avancoj në publikimin e disa prej këtyre fotografive, duke pohuar se qeveria amerikane i ka mbajtur të fshehta at më shumë se 40 vjet.

Shihni fotot me posht...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tbukra fotot edhe pse bardh e zi serish tbukra jannn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons