Forumi Kuq E Zi
Nëna e terroristëve te tragjedis ne SHBA: Janë mashtruar, i futën në kurth Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nëna e terroristëve te tragjedis ne SHBA: Janë mashtruar, i futën në kurth Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Makhachkala - Nëna e dy terroristëve të maratonës së Bostonit, Zubeidat Tsarnaeva, shfajëson të bijtë në lidhje me atentatin. "Janë mashtruar e futur në kurth. Është e pamundur që të kenë vepruar në atë mënyrë. Djali im i vogël jeton në Shtetet e Bashkuara që kur ishte 8 vjeç, i madhi është edukuar më së miri. Në shtëpinë tonë askush nuk ka folur për terrorizëm",-shprehet ajo.Sipas Zubeidat Tamerlani kishte 3-5 vjet që kontrollohej nga FBI-ja amerikane e i kishte thënë se kontrollonin dhe faqet, ku navigonte në internet. "Si mund të ndodhte kjo kur ata kontrollonin çdo hap të tij?!",-shprehet nëna e tyre, sipas të cilës djemtë e saj janë të pafajshëm. Sipas medias ruse, të dy prindërit jetojnë në Makhachkala, në republikën e Dagestanit, në kufi me Çeçeninë."U ktheva në atdhe për të vdekur",-deklaroi në një intervistë me telefon i ati i dy autorëve të sulmit në maratonën e Bostonit, i cili shpjegon se ka pasur një hematomë në tru. Media ruse bën të ditur se ai ka punuar si avokat në Rusi dhe si mekanik automobilash në Shtetet e Bashkuara.Zyrtarë të qeverisë amerikane thanë se vëllezërit nuk ishin militantë nën mbikëqyrje. Por FBI-së në një deklaratë të premten bëri të ditur se në vitin 2011 kishte marrë në pyetje Tamerlanin me kërkesë të një qeverie të huaj.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
normal do mbroj gjithsecili anen e vet jo te tjert


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons