Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ciljeta: Kete vit paguhemi me shume prej Mon 25 Jul 2011, 17:30

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
<img style="margin-right: 10px" height="140" width="170" align="left" alt=""src="http://vip.shqiperia.com/foto/1311596974-ciljeta_ka_me_shume_pune.jpg" />Çiljeta Xhilaga gjatë një interviste për mediat shqiptare ka thënë se në aspektin e fitimeve ky vit është më i begatshëm se sa vitet e kaluara. Sipas këngëtares, artistët këtë vit paguhen shumë më mirë se viteve të kaluara, kjo për arsye se turizmi ka filluar të zhvillohet më shumë.

“Ky është viti më i begatë, është viti, ku jo vetëm unë, por edhe shumë artistë të tjerë paguhen më mirë se në çdo vit tjetër. Nuk dua të them për pazare konkrete, pasi ato varen nga shumë faktorë të ndryshëm, por dua të them se këtë vit, shuma që na ofrohet janë më të mëdha se në çdo kohë tjetër. Ndoshta kjo ka të bëjë edhe me shtimin e turistëve, por edhe me rritjen e frekuentimit të jetës së natës”, ka thënë Çiljeta.

Përveç që është duke fituar mirë ajo ka thënë se edhe dashuria është duke i ecur shumë mirë.

“Të them të drejtën ky ka qenë viti më i bukur i imi. Është deri tani një vit i mrekullueshëm, nuk di ç’të them, por ka qenë një vit i mbushur me shumë suksese, me shumë dashuri, me shumë emocione. Ka qenë ndër vitet më të bukura dhe do të uroja dhe shpresoja që kështu siç ka nisur dhe vijuar të përfundojë deri në fund. Edhe në jetën sentimentale ka qenë një vit shumë i mirë, jam e dashuruar më shumë se kurrë”, ka shtuar këngëtarja seksi.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Ciljeta: Kete vit paguhemi me shume prej Thu 14 Feb 2013, 11:23

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehe ec e mos tju pagujn se cheqin


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Ciljeta: Kete vit paguhemi me shume prej Thu 14 Feb 2013, 22:58

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
shume po paguhen,po nuk po sjellin vlera sipas pageses

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons