Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Statistika mbi martesat prej Sat 20 Apr 2013, 06:40

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Përzgjedhja e partnerit në martesë sipas muajit të lindjes


poshtë kemi paraqitur një listë se cilët persona të lindur në muajt e
caktuar kanë preferuar të martohen me partnerë të caktuar sipas muajit
të lindjes.

Nëse partneri juaj nuk përputhet me listen e
mëposhtme, mos u shqetësoni! Këto janë thjesht statistika. Dashuria
është më e fortë se matematika. Këto janë “prirjet” e gjetura nga
hulumtimet e disa astrologëve

Preferencat e femrave

Femrat e lindura në janar preferojnë më shumë meshkujt e lindur në mars dhe preferojnë më pak të lindurit në prill.

Femrat e lindura në shkurt preferojnë më shumë meshkujt e lindur në prill dhe preferojnë më pak të lindurit në korrik.
Femrat e lindura në mars preferojnë më shumë meshkujt e lindur në maj dhe preferojnë më pak të lindurit në gusht.

Femrat e lindura në prill preferojnë më shumë meshkujt e lindur në qershor dhe preferojnë më pak të lindurit në nëntor.

Femrat e lindura në maj preferojnë më shumë meshkujt e lindur në dhjetor dhe preferojnë më pak të lindurit në qershor.

Femrat e lindura në qershor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në nëntor dhe preferojnë më pak të lindurit në tetor.

Femrat e lindura në korrik preferojnë më shumë meshkujt e lindur në qershor dhe preferojnë më pak të lindurit në mars.
Femrat e lindura në gusht preferojnë më shumë meshkujt e lindur në gusht dhe preferojnë më pak të lindurit në shtator.

Femrat e lindura në shtator preferojnë më shumë meshkujt e lindur në shtator dhe preferojnë më pak të lindurit në prill.

Femrat e lindura në tetor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në janar dhe preferojnë më pak të lindurit në qershor.

Femrat e lindura në nëntor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në nëntor dhe preferojnë më pak të lindurit në gusht.

Femrat e lindura në dhjetor preferojnë më shumë meshkujt e lindur në gusht dhe preferojnë më pak të lindurit në maj.
Preferencat e meshkujve

Meshkujt e lindur në muajin janar preferojnë më shumë femrat e lindura në tetor dhe preferojnë më pak ato të lindura në korrik.

Meshkujt e lindur në muajin shkurt preferojnë më shumë femrat e lindura në tetor dhe preferojnë më pak ato të lindura në mars.

Meshkujt e lindur në muajin mars preferojnë më shumë femrat e lindura në janar dhe preferojnë më pak ato të lindura në korrik.

Meshkujt e lindur në muajin prill preferojnë më shumë femrat e lindura në shkurt dhe preferojnë më pak ato të lindura në janar.

Meshkujt e lindur në muajin maj preferojnë më shumë femrat e lindura në qershor dhe preferojnë më pak ato të lindura në dhjetor.
Meshkujt e lindur në muajin qershor preferojnë më shumë femrat e lindura në prill dhe preferojnë më pak ato të lindura në tetor.

Meshkujt e lindur në muajin korrik preferojnë më shumë femrat e lindura në prill dhe preferojnë më pak ato të lindura në shkurt.

Meshkujt e lindur në muajin gusht preferojnë më shumë femrat e lindura në korrik dhe preferojnë më pak ato të lindura në nëntor.

Meshkujt
e lindur në muajin shtator preferojnë më shumë femrat e lindura në
shtator dhe preferojnë më pak ato të lindura në prill.

Meshkujt e lindur në muajin tetor preferojnë më shumë femrat e lindura në janar dhe preferojnë më pak ato të lindura në qershor.

Meshkujt e lindur në muajin nëntor preferojnë më shumë femrat e lindura në qershor dhe preferojnë më pak ato të lindura në prill.

Meshkujt e lindur në muajin dhjetor preferojnë më shumë femrat e lindura në maj dhe preferojnë më pak ato të lindura në korrik.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons