Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Horoskopi sipas muajit prej Sat 20 Apr 2013, 06:38

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
TE LINDURIT NE MUAJIN ...Janar

Frankfort dhe kembnguls...Ambicioz
dhe serioz. Pëlqejn të mësojnë dhe të mësohen. Gjithmonë në kërkim të
të metave dhe dobësive te njerëzve. Pëlqejn të kritikojne. Persona
punëtor dhe produktiv.Te zgjuar, te zote dhe te organizuar. Te ndjeshëm
dhe kane mendime të thella. E din se si të bëjnë të tjerët të lumtur.Te
qetë.........Tepër të rezervuar dhe shume te vëmendshëm. Rezistent ndaj
sëmundjeve, por të prirur për ftohjet. Romantik por ka veshtiresi duke
shprehur dashuri. I adhurojne fëmijët. Jane teper Besnik.Xhelozi e
tepruar.
-------------------------------------------------------------------------------

Te lindurit ne muajin Shkurt
Kan mendime abstrakte. ... Inteligjent dhe te zgjuar....Teper
tërheqës.....Te qete dhe te turpshëm....Teper te sinqertë dhe besnik. Të
vendosur për të arritur qëllimet. E duan lirinë. Shumë të ndjeshm dhe
lendohen lehtë.Zemerohen me lehtësi, por nuk e tregojn.Pelqejn te bejn
miq. Shume te guximshem dhe kokëfortë. Ambicioz.......i realizojn
ëndrrat.....pelqejn argëtimin dhe kohën e lirë. Romantike e Dorëleshuar.

--------------------------------------------------------------------------------

Te lindurit ne muajin Mares ..

Kan
personalitet.....sexy & atraktive...Te turpshem dhe te
rezervuar,por kur duhet edhe enrgjike.Persona te ndershëm, bujar dhe te
dhimbsur.Pelqejn paqen dhe qetësin.Të ndjeshme ndaj të tjerëve.Zemërohen
lehtë Vleresojne dhe kthejne mirësine e dhuruar.Jane teper te
vëmendshëm.Pëlqen të ëndërrojnë ..

--------------------------------------------------------------------------------
Te lindurit ne muajin Prille...

Aktive dhe dinamike. Tërheqës dhe tTe dashur.... Kane mentalitet te fortë.I pelqen vëmendja.
Ngushëllohen lehte.Jane miqësore dhe zgjidhin problemet e njerëzve.Te guximshem dhe
te patrembur. Aventurier......Te dashur dhe te kujdesshëm....Te sjellshëm dhe bujare.
Sexy ...Shum atraktive..

--------------------------------------------------------------------------------
Te lindurit ne muajin Maje...

Kokëfortë
dhe shumë të motivuar....Zemërohen lehtë. Terheqin vemendjen tek të
tjerët. Te Bukur fizikisht. Nuk ka nevojë për motivimit....ngushëllohen
lehtë.... Sistematike...I Pëlqen të ëndërrojne....Te fortë dhe
kuptues.Kane imagjinatë te
mir. Të mirë fizikisht. E duan letërsinë dhe artet. Duan të udhëtojnë.
Pëlqejnë te dalin......dashurojne udhetimet... Shqetësohen shpejt. Kane
shume lidhje me fëmijët..

--------------------------------------------------------------------------------

Te lindurit ne muajin Qershor...

Persona
qe ndikohen lehtë nga mirësia. Te sjellshëm dhe te butë. Te pasur me
shumë ide. Te ndjeshëm.Aktive. Gjithmonë dëshirojne më të mirën.
Tekanjoz.... Gazmor dhe humoristike... Bejne shaka. Aftësi të mira
debatuese. Llafazane. Ëndërrimtar.Miqesor. Bindet. Lendohen lehtë. Të
prirur për të marrë ftohjet. Pëlqen të vesh rrobat. merziten shpejt.
Nazeli. Rrallë tregojne emocionet.I bren ndërgjegja.
Ekzekutiv.Kokëfortë..
--------------------------------------------------------------------------------

Te lindurit e muajit Korrik...

Vështirë
të kuptohen dhe të kuptoje.Jane persona teper te qete,krenare. Kane
reputacion.Ngushëllohen lehtë. Jane te ndershëm. Me takt.Te
afrueshem.Kane temperament të paparashikueshme. I ndyshon shpesh humori
dhe

lëndohen lehtë. Falin, por nuk harrojne. nuk i pelqejne
gjerat e panevojshme.Te kujdesshem dhe te dashur.Trajtojne të tjerët në
mënyrë të barabartë. Ndjenja te fortë e simpati per te dashurit.Te
kujdesshem.Gjykon njerëzit me vërejtje. Punëtor. Pelqen të jetë vetëm.
kujton gjithmonë për të kaluarën dhe miqtë e vjetër. I pëlqen të jetë i
qetë..

--------------------------------------------------------------------------------

Te lindurit ne muajin Gusht ....

Deshiroj ne te bejne shaka. Tërheqës. Te sjellshëm dhe te kujdesshëm. Trim dhete patrembur nga asgje.

Kane
cilësi te mira ne udhëheqje. E di se si të ngushellojne të tjerët.
Shume egoista. Merrin krenari të lartë per veten. Te etur për
pushtet.Zemërohen lehtë.Behen shpejt xheloz.Te vëmendshëm. Të kujdesshëm
. Pëlqen të ëndërrojn. Te talentuar në art, muzikë . I nxituar dhe i
sigurt. Romantike.I Dashur dhe i kujdesshëm. Pëlqen të bëje miq...--------------------------------------------------------------------------------

Te lindurit ne muajin Shtator..

Te
sjellshëm ,të matur dhe të organizuar. I pëlqen të nxjerr në pah
gabimet e njerëzve. Pëlqen te kritikoje. Kokëfortë. Te qetë.I sjellshem
dhe i këndshëm.Besnikë, gjithmonë i sinqertë. Bën një punë të mirë. Te
ndjeshëm.Bujare.Kane kujtese te forte.Te zgjuar dhe kan shum njohuri.
Pelqejne aktivietet sportive sidomos ne kohën e lirë, dhe udhëtimet
gjithashtu.Vështirë se tregojne emocionet. Shume sexy dhe persona me
karriere te sukseshme.....

-----------------------------------------------------------------------------------

Te lindurit ne muajin Tetor..

Pelqejne te bisedojne me te tjeret. Pëlqen të merren me gjëra qe te jen ne qender te vemendjes. Karakterizohen nga nje bukuri e brendshme dhe fizike.Nuk
pretendojn shume. Zemërohen shpesh. Trajtojne shum mir miqtë e
rëndësishem. Lendohen leht .Falin shpejt.Jane persona endërrimtar. Te
vetëdijshëm. Nuk u i intereson çfarë të tjerët mendojnë. Vendimtare. .
Pëlqejne të udhëtojne,pelqejne artet dhe të letërsine... preken shpejt
dhe lehtësisht xheloz.... të drejtë. Dorëhapur. ndikohen lehtë. humbasin
leht besimin....

------------------------------------------------------------------------------------

Te lindurit ne muajin Nentor..

Kan
shumë ide.Te veshtir per ti kuptuar. Unik dhe të shkëlqyer.Kan ide të
jashtëzakonshme. Fine dhe të fortë. Mund të bëhen mjekë të mirë. Dinamik
në personalitet.Kureshtar. Gjithmonë të mendueshem .....Trim dhe
bujare. Kokëfortë Nëse do, dicka ka një mënyrë per ta marr. Te vendosur.
Asnjëherë nuk heqin dorë nga ajo qe duan..Shumë i gjallë. I fortë dhe i
ashpër. dashuron thellë.Romantike. Punëtor,te besueshëm, te ndershëm dhe mbajn sekretet. Nuk jane në gjendje për të kontrolluar emocionet.....

-------------------------------------------------------------------------------------

Te lindurit ne muajin Dhjetore....

Besnik
dhe bujar. Sexy. Patriotike. Aktiv ne jeten e perditshme. Te paduruar
dhe te nxituar. Ambicioz. Pëlqen të bisedojne. Kan shum qef te jen ne
qender te vemendjes. Persona teper te dashur, te ndershëm dhe të
besueshëm. Jo shume pretendues... Nuk jane egoista. Krenare te tepert.
Ndjenja te mirë të humorit.Persona te shoqerueshem dhe teper te
zgjuar...

------------------------------------------------------------------------------------

Ju uroj lexim te kencem Very Happy


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons