Forumi Kuq E Zi
Poezi te Gdhendura Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Poezi te Gdhendura Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Poezi te Gdhendura Empty Poezi te Gdhendura prej Sat 20 Apr 2013, 05:17

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura Dedikimdw7


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sat 20 Apr 2013, 05:17

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura Waskostetliebegrosskopivt4


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sat 20 Apr 2013, 05:17

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura Lulecq7


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sat 20 Apr 2013, 05:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura Poezi1


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sat 20 Apr 2013, 05:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura Poezia7


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sat 20 Apr 2013, 05:19

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura I106508927_53278_4


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sat 20 Apr 2013, 05:19

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura Pa5nxY907706-02


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sat 20 Apr 2013, 05:19

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura 5vvFPd915975-02


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sat 20 Apr 2013, 05:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura KsK1BV749204-02


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sat 20 Apr 2013, 05:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura I282942452_78053_4


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sat 27 Apr 2013, 05:53

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur te preferoja
me beje ves
tani
me merr per te keq

12Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Fri 10 May 2013, 11:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura Images?q=tbn:ANd9GcToL-QFJ-Zzh630HPBQJYMzo1YxcDSgPYCAWbbjFvsPNCxyR0vflQ


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Fri 10 May 2013, 11:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura Images?q=tbn:ANd9GcQsCJeEk12pfsytEFmcXzZdQQhhnYnUjNNwxo2Yz0fX68SEKKPW


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Fri 10 May 2013, 11:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Poezi te Gdhendura 0


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

15Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sat 25 May 2013, 13:37

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Poezi te Gdhendura Images?q=tbn:ANd9GcRq9Y1Ov266ltOlIqrhAkUk7b4bNZcEM09M56-RLzuSlee-JClLJg


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

16Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Sun 26 May 2013, 10:59

luani

luani
Administrator
Administrator
Une per ty mendoj tani ,
ndoshta dhe ti mendon per mua,
une nga larg te them nje fjale,
ndoshta dhe ti thua te dua,
une e di dhe ti e din,
bashke dy zemra bejne nje .

17Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Mon 27 May 2013, 07:42

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
te dua me shum nga qe mendon ti
e zemren do te ta jap se per ty ndjej dashuri
e gjithshka do bej qe e njeher tjesh me mua
pse moj zemer sme beson se shum te dua


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

18Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Mon 27 May 2013, 12:14

luani

luani
Administrator
Administrator
Ne kete nate te qete ,
hena po rrezaton,
pyet zemren time ,
per ke po mendon,
zemra i pergjigjet,
i thote nuk e di,
pyet zemren tjeter,
zemra e asaj mund ta dije .

19Poezi te Gdhendura Empty Re: Poezi te Gdhendura prej Mon 27 May 2013, 14:47

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sa shum kishe ndryshuar
nuk ishe me ai qe un kam menduar
ishe rrit shum ndryshime kishe ber ti
po sme mbaje mend se kemi pas nejt dikur kur kemi qen femi
tash nuk rrim me se ajo koh ka kalu
me erdh shum keq u ndjeva keq kur mora vesh se ishe feju
ndaj jet tbukur te kalosh ti
lermi mu kujtimet e trishta e lotet se asgje me ska rendsi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons