Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Zgjidhni lingerie sipas horoskopit. prej Sat 20 Apr 2013, 04:42

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Besojini shenjes tuaj per veshjen tuaj me intime... Per gruan dash:
Per festa vishni komplete intimo si keto, te kuqe pasion, mendafsh, per
nje nate totalisht pasionante si dini vetem ju ta jetoni. Firma Intimisimi

Per gruan dem: Intimo me tonalitete te lejlas, me tyl dhe lule. Luani me trasparencen. Firma La Perla

Per gruan binjak: Te brendshmet qe ju prezantojne me mire marin shkas nga dizenjot e kartonat e animuar. Firma OYSHO.

Per gruan gaforre: Nje look prej simply chic. Ngjyra te bardha, mendafshi dhe tyli. Firma FLEURT.

Per gruan luan: Ngjyra e arta apo te argjenda, me material tyl. E shtrir mbi nje kuvert lluksi pelice. Firma GOLDENPOINT.

er gruan virgjeresh: Lingerie e gruas virgjeresh pasqyron pastertin.Keshtu qe keshillohet te perdore nje lingerie vec e vec. Firma SIBELLENYC.
Per gruan peshore: Intimo te rafinuar dhe delikat, nuanca te gris meforma sensuale. Firma LEJABY.

Per gruan akrep: Lingerie duhet te pasqyroj mister dhe sensualitet, keshtuqe tyli eshte materiali me i pershtatshem per ju. Firma ETSY

Per gruan shigjetar; keshillojme nje intimo sportiv qe ne momente te caktuara transformohet ne nje grua te "eger" Firma VALERY LINGERIE.

Per gruan bricjap: Lingerie totalisht te lejla, per tu dukur sa me agresive. Material tyli. Firma PARAH.


Per gruan ujor: Ngjyra juauj eshte blu, gri dhe bojqiell, ngjyra qe tregojne intelekt dhe mendim. Material mendafsh.Firma SIBELLENYC.

Per gruan peshk: Lingerie per gruan peshk i pershtate ngjyra ne nuancat e rozes, delikate dhe mendafsh. Firma FLEURT.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons