Forumi Kuq E Zi
Shenjat te cilat tregojne se lidhja juaj po mbaron... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shenjat te cilat tregojne se lidhja juaj po mbaron... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Marrëdhënia mes dy personave, që gjenden larg njëri-tjetrit, mund të mos jetë fare e lehtë, prandaj shenjat që tregojnë se ajo mund të jetë duke përfunduar janë shumë të qarta.
Nuk e ndieni më nevojën për të folur
Kjo është shenja kryesore që tregon se lidhja juaj mund të jetë duke shkuar drejt fundit. Mungesa e komunikimit shkakton edhe largimin dhe distancimin mes jush dhe kjo do të përfundojë me mungesën e ndjenjës se duhet të flisni sa më shpesh.
Gjithnjë gjeni arsyetime
Komunikimi si thamë edhe më parë është çelës për një lidhje të duhur, sidomos për marrëdhëniet në distancë, prandaj nëse e vëreni se secilën herë e më shumë po gjeni arsyetime për t’i ikur takimit, komunikimit e telefonatave, atëherë kjo mund të jetë një shenjë se ju keni arritur në fund.
Nuk bisedoni për të ardhmen
Nëse jeni në një marrëdhënie në distancë, por kurrë nuk flisni për të ardhmen apo se ku do të jeni pas një kohe, do të thotë se asnjëri nga ju nuk e konsideron aq të rëndësishme sa duhet lidhjen tuaj. Ju mund të mos dëshironi të flisni për këtë dhe madje të mundoheni t’i ikni temës sa herë që ‘ajo përmendet.
Jeni tërë kohën e lodhurNjë marrëdhënie e tillë mund të jetë shumë e lodhshme, madje frustruese. Pas një kohe ju mund ta zbuloni se edhe vetë partneri juaj ndihet në të njëjtën mënyrë dhe të vendosni të përfundoni lidhjen tuaj. Kjo për shkak të energjisë së nevojshme për të mbetur tërë kohën në kontakt.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
me mir qe nuk zej tdashur nga njonna an jam rehat e se vras aq shum sa duhet mendjenn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons