Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Familja qe jeton me krokodile ne shtepi prej Thu 18 Apr 2013, 18:28

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kush ka nevoje per qen roje apo sisteme te larta alarmi, kur ka ne shtepi dy krokodila te medhenj qe jetojne aq prane? Awirut Nathip, pronari i ketyre dy kafsheve, ka konfirmuar ne fakt se prej plot 15 vitesh asnje hajdut nuk i eshte afruar shtepise se tij.
Ndodhemi ne qytetin Phitsanulok (Tailande), ku jeton Awirut me familjen e tij. Si te gjithe, edhe Awirut shqetesohet per sigurine e shtepise dhe familjes se tij.
Ose me mire shqetesohej, deri sa mori dy kelyshe krokodili, emrat e te cileve jane Thong dhe Ngen. Asnje hajdut nuk guxon tu afrohet atyre, qe per me teper jane shume agresive, sidomos gjate diteve te nxehta te veres.
Per t'i ndihmuar krokodilet, Awirut i lan me uje te fresket edhe 10 here ne dite dhe ndonjehere i lejon te qendrojne ne zyren e tij me kondicioner. Por edhe me keto masa, Ngen mbahet ne nje tip kafazi rreth shtepise, sepse eshte shume agresiv, ndersa Thong ben xhiro ne kopesht gjithe kohen. Nese pronaret ndodhen lart, Thong qendron gjithmone para deres qendrore, tamam si roje.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Familja qe jeton me krokodile ne shtepi prej Fri 19 Apr 2013, 11:59

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qyqa un i kom frik e jo ma me nejt me ta


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons