Forumi Kuq E Zi
Fotografia me engjëjt që befasoi gjithkënd Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Fotografia me engjëjt që befasoi gjithkënd Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Fotografia me engjëjt që befasoi gjithkënd Empty Fotografia me engjëjt që befasoi gjithkënd prej Thu 11 Apr 2013, 17:27

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Fotografia që brenda pak orëve bëri një vend të tërë të merren me të dhe ta… adhurojnë!!!
Një grup miqsh dhe shokësh shkuan për të vizituar Malin e Shenjtë, ndërsa po largoheshin i kërkuan një murgu që ti nxirrte një fotografi përkujtimore.
Sipas “Hapit të Shenjtë”, në momentin që murgu u bë gati të fotografonte miqtë, pa se nga qielli po zbrisnin engjëj dhe u thirri: “Mblidhuni shpjet t’ju nxjerr në fotografi tani që po zbresin engjëjt”.
Kështu, kur vizitorët panë fotografinë nuk mund ta besonin…

Fotografia me engjëjt që befasoi gjithkënd Foto10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ue me tvertet qakas e qudsitshme


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

nina.

nina.
Antare i ri
Antare i ri
uau! dua te shkoj edhe un...

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons