Forumi Kuq E Zi
Lufta civile në Siri, pamjet e rralla të shkatërrimit nga bombardimet (FOTO) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Lufta civile në Siri, pamjet e rralla të shkatërrimit nga bombardimet (FOTO) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Siri- Lufta civile në Siri solli me mijëra viktima dhe qindra qytete të shkatërruara, ndërsa situata vijon të jetë sërish alarmante. “Daily mail” na sjellë një set me foto nga ajo se çfarë ka mbetur nga bombardimet e ushtrisë së presidentit Assad.

Në foto tregohen pamje nga qyteti Deir el-Zor, i cili ndodhet në zonën lindore të vendit dhe dikur ka qenë një qendër shumë e pëlyer për turistët. Por që kur rebelët filluat të strehoeshin aty ajo u bë një shënjestër e ushtrisë dhe gjithçka që ka mbetur tani janë vetëm rrënoja.

Gjithçka i ngjan një skene filmi, me mure të shembura, tym nëpër rrugë, por që në këtë rast gjithçka është reale. Pothuajse të gjithë banorët janë larguar nga ky qytet, shumica e të cilëve janë drejtuar drejt kufirit për të emigruar drejt Evropës.

Lufta civile në Siri, pamjet e rralla të shkatërrimit nga bombardimet (FOTO) Siri610

Lufta civile në Siri, pamjet e rralla të shkatërrimit nga bombardimet (FOTO) Siri511

Lufta civile në Siri, pamjet e rralla të shkatërrimit nga bombardimet (FOTO) Siri410

Lufta civile në Siri, pamjet e rralla të shkatërrimit nga bombardimet (FOTO) Siri210

Lufta civile në Siri, pamjet e rralla të shkatërrimit nga bombardimet (FOTO) Siri110


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e tmerrshme sa gjynah prz tej mase keqq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons