Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pershendetie antar...

Kam menduar te bej disa ndryshime ne forum, ateher po ju tregoj me pak fjal gjerat qe kam planifikuar...

Si fillim pamja e par e forumit dhe e temave do te ngushtohet dhe ne krahun e majt ose ne te djathtin do te jet nje menu e re (butonat qe do jen ne ate menu si kam vendosur akoma se si do jen) gjithashtu anash forumit them te vendos temat e fundit qe jan postuar, statistikat kryesore te forumit antaret qe jan online, oren dhe disa butona REGJISTROHU qe do jen te dukshem vetem per vizitoret...

Gjithashtu vizitorve mendoj qe te ken vetem pak sekonda koh per te par nje tem dhe pasi kalon nje nr i caktuar sekondash, forumi i con ata automatikisht per tu regjistruar (ky veprim mund te na e shtoj shum numrin e antareve)...

Gjithashtu mendoj qe vizitoreve tja ndaloj klikimin me butonin e djatht te mausit, sic esht ne portal aktualisht, ky veprim ndalon paksa "Copy Paste"...

Dhe me e rendesishmja esht qe te blejm nje domain, nuk esht se na kushton shum por problemi esht se skam kart krediti, por em ndihmen e ndonje miku mesiguri qe do ta blejm Smile


Ne qofte se keni pyetje apo sugjerime, komentoni me posht.
Mirpres Mendimin E Te Gjithve respektEdituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 09 May 2013, 15:57, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
@$EB@$TJ@N shkruajti:
Pershendetie antar...

Kam menduar te bej disa ndryshime ne forum, ateher po ju tregoj me pak fjal gjerat qe kam planifikuar...

Si fillim pamja e par e forumit dhe e temave do te ngushtohet dhe ne krahun e majt ose ne te djathtin do te jet nje menu e re (butonat qe do jen ne ate menu si kam vendosur akoma se si do jen) gjithashtu anash forumit them te vendos temat e fundit qe jan postuar, statistikat kryesore te forumit antaret qe jan online, oren dhe disa butona REGJISTROHU qe do jen te dukshem vetem per vizitoret...

Gjithashtu vizitorve mendoj qe te ken vetem pak sekonda koh per te par nje tem dhe pasi kalon nje nr i caktuar sekondash, forumi i con ata automatikisht per tu regjistruar (ky veprim mund te na e shtoj shum numrin e antareve)...

Gjithashtu mendoj qe vizitoreve tja ndaloj klikimin me butonin e djatht te mausit, sic esht ne portal aktualisht, ky veprim ndalon paksa "Copy Paste"...

Dhe me e rendesishmja esht qe te blejm nje domain, nuk esht se na kushton shum por problemi esht se skam kart krediti, por em ndihmen e ndonje miku mesiguri qe do ta blejm Smile


Ne qofte se keni pyetje apo sugjerime, komentoni me posht.

Mirpres Mendimin E Te Gjithve
shum interesante mendoj se do isht shum gje e bukur mir tka vajtur nmendjediqka e till


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
per disa gjera te tjera jam akoma me dy mendje Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh su them shum pas ktyre gjerave ndaj smundem me thonn asgjo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

avatar
Administrator
Administrator
@$EB@$TJ@N shkruajti:
Pershendetie antar...

Kam menduar te bej disa ndryshime ne forum, ateher po ju tregoj me pak fjal gjerat qe kam planifikuar...

Si fillim pamja e par e forumit dhe e temave do te ngushtohet dhe ne krahun e majt ose ne te djathtin do te jet nje menu e re (butonat qe do jen ne ate menu si kam vendosur akoma se si do jen) gjithashtu anash forumit them te vendos temat e fundit qe jan postuar, statistikat kryesore te forumit antaret qe jan online, oren dhe disa butona REGJISTROHU qe do jen te dukshem vetem per vizitoret...

Gjithashtu vizitorve mendoj qe te ken vetem pak sekonda koh per te par nje tem dhe pasi kalon nje nr i caktuar sekondash, forumi i con ata automatikisht per tu regjistruar (ky veprim mund te na e shtoj shum numrin e antareve)..
Gjithashtu mendoj qe vizitoreve tja ndaloj klikimin me butonin e djatht te mausit, sic esht ne portal aktualisht, ky veprim ndalon paksa "Copy Paste"...

Dhe me e rendesishmja esht qe te blejm nje domain, nuk esht se na kushton shum por problemi esht se skam kart krediti, por em ndihmen e ndonje miku mesiguri qe do ta blejm Smile


Ne qofte se keni pyetje apo sugjerime, komentoni me posht.

Mirpres Mendimin E Te Gjithve
Ndryshimet e menduera nga ju per mue jane shume te vyera dhe do ti japin forumit nje formatim shume me te mire . Per kete ju uroj dhe ju pershendes.

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
respekt Cdo ndryshim ne forum behet per te terhequr sa me shum vizitoret dhe per tu dukur sa me i bukur ne sy te vizitorve dhe antareve Smile Qe jan ne kte forum Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

luani

avatar
Administrator
Administrator
pergezime e shume

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
respekt


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons