Forumi Kuq E Zi
Kuqezi.albanianforum.net Shum ndryshime se shpejti Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kuqezi.albanianforum.net Shum ndryshime se shpejti Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Kuqezi.albanianforum.net Shum ndryshime se shpejti Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kuqezi.albanianforum.net Shum ndryshime se shpejti Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pershendetie antar...

Kam menduar te bej disa ndryshime ne forum, ateher po ju tregoj me pak fjal gjerat qe kam planifikuar...

Si fillim pamja e par e forumit dhe e temave do te ngushtohet dhe ne krahun e majt ose ne te djathtin do te jet nje menu e re (butonat qe do jen ne ate menu si kam vendosur akoma se si do jen) gjithashtu anash forumit them te vendos temat e fundit qe jan postuar, statistikat kryesore te forumit antaret qe jan online, oren dhe disa butona REGJISTROHU qe do jen te dukshem vetem per vizitoret...

Gjithashtu vizitorve mendoj qe te ken vetem pak sekonda koh per te par nje tem dhe pasi kalon nje nr i caktuar sekondash, forumi i con ata automatikisht per tu regjistruar (ky veprim mund te na e shtoj shum numrin e antareve)...

Gjithashtu mendoj qe vizitoreve tja ndaloj klikimin me butonin e djatht te mausit, sic esht ne portal aktualisht, ky veprim ndalon paksa "Copy Paste"...

Dhe me e rendesishmja esht qe te blejm nje domain, nuk esht se na kushton shum por problemi esht se skam kart krediti, por em ndihmen e ndonje miku mesiguri qe do ta blejm Smile


Ne qofte se keni pyetje apo sugjerime, komentoni me posht.
Mirpres Mendimin E Te Gjithve respekt



Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në 9/5/2013, 17:57, edituar 1 herë gjithsej

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
$EB@$TJ@N shkruajti:
Pershendetie antar...

Kam menduar te bej disa ndryshime ne forum, ateher po ju tregoj me pak fjal gjerat qe kam planifikuar...

Si fillim pamja e par e forumit dhe e temave do te ngushtohet dhe ne krahun e majt ose ne te djathtin do te jet nje menu e re (butonat qe do jen ne ate menu si kam vendosur akoma se si do jen) gjithashtu anash forumit them te vendos temat e fundit qe jan postuar, statistikat kryesore te forumit antaret qe jan online, oren dhe disa butona REGJISTROHU qe do jen te dukshem vetem per vizitoret...

Gjithashtu vizitorve mendoj qe te ken vetem pak sekonda koh per te par nje tem dhe pasi kalon nje nr i caktuar sekondash, forumi i con ata automatikisht per tu regjistruar (ky veprim mund te na e shtoj shum numrin e antareve)...

Gjithashtu mendoj qe vizitoreve tja ndaloj klikimin me butonin e djatht te mausit, sic esht ne portal aktualisht, ky veprim ndalon paksa "Copy Paste"...

Dhe me e rendesishmja esht qe te blejm nje domain, nuk esht se na kushton shum por problemi esht se skam kart krediti, por em ndihmen e ndonje miku mesiguri qe do ta blejm Smile


Ne qofte se keni pyetje apo sugjerime, komentoni me posht.

Mirpres Mendimin E Te Gjithve Kuqezi.albanianforum.net Shum ndryshime se shpejti 1326097119
shum interesante mendoj se do isht shum gje e bukur mir tka vajtur nmendjediqka e till

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
per disa gjera te tjera jam akoma me dy mendje Smile

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
ehhh su them shum pas ktyre gjerave ndaj smundem me thonn asgjo

luani

luani
Administrator
Administrator
$EB@$TJ@N shkruajti:
Pershendetie antar...

Kam menduar te bej disa ndryshime ne forum, ateher po ju tregoj me pak fjal gjerat qe kam planifikuar...

Si fillim pamja e par e forumit dhe e temave do te ngushtohet dhe ne krahun e majt ose ne te djathtin do te jet nje menu e re (butonat qe do jen ne ate menu si kam vendosur akoma se si do jen) gjithashtu anash forumit them te vendos temat e fundit qe jan postuar, statistikat kryesore te forumit antaret qe jan online, oren dhe disa butona REGJISTROHU qe do jen te dukshem vetem per vizitoret...

Gjithashtu vizitorve mendoj qe te ken vetem pak sekonda koh per te par nje tem dhe pasi kalon nje nr i caktuar sekondash, forumi i con ata automatikisht per tu regjistruar (ky veprim mund te na e shtoj shum numrin e antareve)..
Gjithashtu mendoj qe vizitoreve tja ndaloj klikimin me butonin e djatht te mausit, sic esht ne portal aktualisht, ky veprim ndalon paksa "Copy Paste"...

Dhe me e rendesishmja esht qe te blejm nje domain, nuk esht se na kushton shum por problemi esht se skam kart krediti, por em ndihmen e ndonje miku mesiguri qe do ta blejm Smile


Ne qofte se keni pyetje apo sugjerime, komentoni me posht.

Mirpres Mendimin E Te Gjithve Kuqezi.albanianforum.net Shum ndryshime se shpejti 1326097119
Ndryshimet e menduera nga ju per mue jane shume te vyera dhe do ti japin forumit nje formatim shume me te mire . Per kete ju uroj dhe ju pershendes.

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
respekt Cdo ndryshim ne forum behet per te terhequr sa me shum vizitoret dhe per tu dukur sa me i bukur ne sy te vizitorve dhe antareve Smile Qe jan ne kte forum Smile

https://kuqezi.albanianforum.net/

luani

luani
Administrator
Administrator
pergezime e shume Kuqezi.albanianforum.net Shum ndryshime se shpejti 1326097119 Kuqezi.albanianforum.net Shum ndryshime se shpejti 1326097119 Kuqezi.albanianforum.net Shum ndryshime se shpejti 1326097119

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
respekt

https://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons