Forumi Kuq E Zi
Amerikanët gati të sulmojnë Koren e Veriut, furnizojnë bombarduesit e padukshëm B-2 Spirit, çështje orësh lufta! (video) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Amerikanët gati të sulmojnë Koren e Veriut, furnizojnë bombarduesit e padukshëm B-2 Spirit, çështje orësh lufta! (video) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Aviacioni luftarak amerikanë po nxeh motorët për të luftë!
Kështu, para pak orësh aviacioni luftarak amerikanë njoftoi se ka dërguar më shumë se 30 avion bombardues “të padukshëm” të gjeneratës së re, B-2 Spirit, në Koren e Jugut dhe në bazat e saj ushtarake që disponon në Oqeanin Paqësorë për të “qetësuar” situatë dhe për të ndërhyrë në kohë!
Padyshim aviacioni amerikanë kur do të sulmoj një objektiv –në rastin konkret Koren e Veriut- ekspozon “trëndafilat” e saj, bombarduesit më të mirë që ka ajo, si dhe çdo aviacion tjetër në botë, duke treguar kështu prestigjin dhe fuqinë e saj.

Mësohet gjithashtu se bombarduesit e “padukshëm” të aviacionit amerikanë B-2 Spirit, zhvilluan dhe një stërvitje rutinë mbi hapësirën ajrore të Kores së Jugut, për të treguar se nuk luhet me zjarrin.
Për të ekspozuar fuqinë, aftësinë goditëse dhe vendosmërinë e Forcave të Armatosura të SHBA-ve, vetë aviacioni luftarak publikoj një video të filmuar nga kabinat e pilotëve të bombarduesëve të “padukshëm” B-2 Spirit dhe avionëve tanker furnizues në ajër.
Për analistët ushtarak është çështje orësh goditja përfundimtare she shkatërruese ndaj Kores së Veriut.

Amerikanët gati të sulmojnë Koren e Veriut, furnizojnë bombarduesit e padukshëm B-2 Spirit, çështje orësh lufta! (video) Bomb110
Ndiqni vidjon me posht:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
hajde hajde po kto tashi qkannnnn?sikur ish luft civile jo luft nderkombtare


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kaq e pati dhe koreja e veriut.... Do e fshijn fare nga harta kta ahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons