Forumi Kuq E Zi
Biografi Autoresh Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Biografi Autoresh Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Posto temë të re

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

PËRKUJTOJMË BACËN ADEM BERISHA-GJURGJEVIKU

   nga shaban cakolli
19757prej Mon 29 Apr 2013, 19:21 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

POETI ME GUXIM INTELEKTUAL DHE NDRITSHMERI MENDIMESH

 [ 1, 2 ] nga shaban cakolli
34926prej Thu 18 Apr 2013, 16:16 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

PO VJEN NJE SPASSE I RI, QENDRESA HALILI ME NJE '' Perseri perseritet''

   nga shaban cakolli
0389prej Mon 18 Mar 2013, 23:17 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

XHELAL ADEMI

   nga shaban cakolli
13438prej Sun 17 Mar 2013, 15:49 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

POETI YNE THANI NAQO

   nga shaban cakolli
24679prej Sun 17 Mar 2013, 14:28 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Në gjurmët e identitetit të kombit shqipta

   nga shaban cakolli
10715prej Thu 14 Mar 2013, 18:06 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

BRAHIM AVDYLI

   nga shaban cakolli
0437prej Fri 22 Feb 2013, 01:28 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

DASHNIM HEBIBI

   nga shaban cakolli
0378prej Fri 22 Feb 2013, 01:25 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

XHAVIT KRYEZIU

   nga shaban cakolli
0421prej Fri 22 Feb 2013, 00:52 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

NATYRA E PSIKIKES NJEREZORE-AVNI BELLAINA

   nga shaban cakolli
6401prej Fri 22 Feb 2013, 00:46 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

ARIF MOLLIQI

   nga shaban cakolli
1383prej Thu 14 Feb 2013, 18:18 nga shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ernest Koliqi

   nga E Sinqerta
4519prej Sun 10 Feb 2013, 06:38 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Migjeni.....

   nga E Sinqerta
23633prej Sun 10 Feb 2013, 06:30 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Naim Frashëri

   nga $EB@$TJ@N
1382prej Thu 07 Feb 2013, 05:58 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ismail Kadare

   nga $EB@$TJ@N
16689prej Fri 25 Jan 2013, 15:07 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [15]

  Mbrapsht në krye

Biografi Autoresh Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Posto temë të re

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi