Forumi Kuq E Zi
Plutoni Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Plutoni Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Për herë të parë NASA siguron foto të planetit xhuxh

   nga $EB@$TJ@N
0770prej Fri 17 Jul 2015, 14:40 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Plutoni, shtëpi e alienëve

   nga $EB@$TJ@N
 Plutoni, shtëpi e alienëve?!
0454prej Fri 03 Jul 2015, 18:39 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zbulohet hena e peste e Plutonit

   nga $EB@$TJ@N
1540prej Sat 02 Mar 2013, 10:58 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Plutoni (planeti)

   nga $EB@$TJ@N
1609prej Sat 02 Mar 2013, 10:55 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [4]

  Mbrapsht në krye

Plutoni Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi