Forumi Kuq E Zi
Aferdita-Venus Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Aferdita-Venus Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Për ata që nuk e panë dot spektaklin e Venusit shifni fotot ktu...

   nga $EB@$TJ@N
2674prej Thu 28 Feb 2013, 18:53 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ne Aferdite ka jete

   nga $EB@$TJ@N
1671prej Thu 28 Feb 2013, 13:14 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Planeti Venus mes Tokës dhe Diellit. Pamje unike në 5-6 Qershor

   nga $EB@$TJ@N
1497prej Thu 28 Feb 2013, 13:13 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Planeti Venus i dukshëm. Një ngjarje që ndoh një herë në jetë

   nga $EB@$TJ@N
2429prej Thu 28 Feb 2013, 13:12 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Të mërkurën “parakalimi” i Afërditës

   nga $EB@$TJ@N
1358prej Thu 28 Feb 2013, 13:09 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Aferdita

   nga $EB@$TJ@N
21307prej Thu 28 Feb 2013, 13:08 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Aferdita : Planet apo komet?

   nga E Sinqerta
0320prej Thu 28 Feb 2013, 13:08 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [7]

  Mbrapsht në krye

Aferdita-Venus Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi