Forumi Kuq E Zi
Merkuri Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Merkuri Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Mërkuri “fsheh sekretin” e Hënës

   nga $EB@$TJ@N
0627prej Wed 04 Dec 2013, 19:04 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Mërkuri “fsheh sekretin” e Hënës

   nga $EB@$TJ@N
0484prej Sun 20 Oct 2013, 13:19 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Merkuri

   nga $EB@$TJ@N
1719prej Thu 28 Feb 2013, 13:04 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Mërkuri planet ''unik''

   nga $EB@$TJ@N
1536prej Thu 28 Feb 2013, 13:01 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

NASA zbulon pranine e akullit ne planetin Merkur

   nga $EB@$TJ@N
1440prej Thu 28 Feb 2013, 13:01 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fotot e NASA-s nga Mërkuri

   nga $EB@$TJ@N
1353prej Thu 28 Feb 2013, 13:00 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [6]

  Mbrapsht në krye

Merkuri Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi