Forumi Kuq E Zi
Matematika Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Matematika Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Numri Zero

   nga $EB@$TJ@N
21146prej Thu 23 May 2013, 17:04 nga Edaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zbulohet numri me 13 milionë shifra

   nga $EB@$TJ@N
2770prej Sun 24 Feb 2013, 15:39 nga ArDdI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Teorema e fundit e Fermat.

   nga Vizitor
2975prej Sun 24 Feb 2013, 12:10 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Matematikisht Provohet Qe Krishti Eshte Ringjallur

   nga Milanisti
1627prej Sun 24 Feb 2013, 12:08 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kuriozitete nga matematika

   nga Vizitor
91606prej Sun 24 Feb 2013, 12:06 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Numri pi

   nga $EB@$TJ@N
11103prej Sun 24 Feb 2013, 12:02 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

PITAGORA: Numri është ligji i botës

   nga $EB@$TJ@N
11130prej Sun 24 Feb 2013, 11:58 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pitagora...

   nga Milanisti
2994prej Sun 24 Feb 2013, 11:56 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Trigonometri

   nga $EB@$TJ@N
51403prej Sun 10 Feb 2013, 12:25 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rreth Matematikes

   nga $EB@$TJ@N
91868prej Sun 10 Feb 2013, 12:22 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [10]

  Mbrapsht në krye

Matematika Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi