Forumi Kuq E Zi
The best of Youtube Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
The best of Youtube Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

FUNNY PICTURES - FOTO QESHARAKE & INTERESANTE

   nga Vizitor
0698prej Wed 11 Jan 2012, 09:46 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Qeni që xhiron macen

   nga $EB@$TJ@N
0462prej Sun 04 Dec 2011, 12:44 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Qenin e zë gjumi në këmbë

   nga $EB@$TJ@N
0413prej Sun 04 Dec 2011, 12:34 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sekreti i logos së NATOS

   nga $EB@$TJ@N
0601prej Sat 22 Oct 2011, 16:28 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

GJENIU i papare i modifikimeve te vidjove

   nga INERCIALpeace
2398prej Mon 03 Oct 2011, 18:22 nga INERCIALpeace Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Goditje perfekte kunder Justin Bieber

   nga $EB@$TJ@N
0494prej Wed 28 Sep 2011, 17:42 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

shikoni pak kete vidjon

   nga INERCIALpeace
2501prej Thu 22 Sep 2011, 15:34 nga Milanisti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shikoni si parkohet makina

   nga $EB@$TJ@N
2581prej Thu 22 Sep 2011, 15:31 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Per dike

   nga Vizitor
8498prej Sat 23 Jul 2011, 20:52 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Takimi i pare i nje tribu-je me njeriun "e bardhe". Tribu e izoluar nga qyteterimi.

   nga $EB@$TJ@N
1427prej Wed 13 Jul 2011, 19:41 nga Altin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SKYDIVE

   nga $EB@$TJ@N
0396prej Wed 13 Jul 2011, 14:28 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Iluzione optike

   nga $EB@$TJ@N
2671prej Sat 09 Jul 2011, 17:19 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sherr femrash

   nga $EB@$TJ@N
3897prej Thu 07 Jul 2011, 20:47 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SPEKTAKEL MOTORRAS & MAKINASH

   nga INERCIALpeace
9469prej Sat 02 Jul 2011, 10:50 nga INERCIALpeace Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Arti i Caffe

   nga $EB@$TJ@N
0338prej Thu 16 Jun 2011, 20:17 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Makina e seardhmes

   nga $EB@$TJ@N
1395prej Thu 16 Jun 2011, 19:12 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

E pabesueshme... Osama Binladen eshte Barack Obama

   nga $EB@$TJ@N
2736prej Tue 07 Jun 2011, 07:59 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Video cartoni animati 3D

   nga $EB@$TJ@N
25947prej Mon 06 Jun 2011, 21:19 nga INERCIALpeace Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nje video plot mister.Alien apo nje ''kozmetike''elektronike..?

   nga $EB@$TJ@N
0429prej Wed 01 Jun 2011, 19:35 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

A e besoni? Justin Bieber eshte 51 vjec

   nga $EB@$TJ@N
1669prej Fri 20 May 2011, 12:50 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ulje perfekte e Aeroplanit me motorre te fikur

   nga $EB@$TJ@N
0444prej Mon 16 May 2011, 13:04 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ndryshimi i nje luleje .

   nga Vizitor
1554prej Sat 14 May 2011, 11:02 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ortek gjigand ne Malin Cheget...

   nga $EB@$TJ@N
0614prej Sat 14 May 2011, 10:01 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

GJarpri ka ngren nje hipopotam

   nga $EB@$TJ@N
11008prej Wed 11 May 2011, 14:41 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Roboti femer

   nga $EB@$TJ@N
0420prej Wed 11 May 2011, 14:39 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gjarpni ne Kosove

   nga $EB@$TJ@N
3797prej Wed 11 May 2011, 13:41 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shikoni sa thjesht eshte qe te pikturosh

   nga Vizitor
0660prej Tue 10 May 2011, 12:56 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SHIKONI CFARE NDODHI NE NJE VARRIM !!!

   nga $EB@$TJ@N
1794prej Tue 10 May 2011, 12:52 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nje ndeshje plot me dashuri

   nga $EB@$TJ@N
0439prej Mon 09 May 2011, 19:58 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fiket autobusi, pasagjerët i japin një të shtyrë

   nga $EB@$TJ@N
0401prej Mon 09 May 2011, 19:52 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shikoni cbejn Nxenesit neper shkolla

   nga $EB@$TJ@N
1387prej Mon 09 May 2011, 19:49 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Të thyesh pllakat e porcelanit dhe shalqinjtë me gjoks!!!

   nga $EB@$TJ@N
0371prej Mon 09 May 2011, 19:46 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Benzi me 3 rrota VETEM NE SHQIPERI!!!

   nga $EB@$TJ@N
0411prej Mon 09 May 2011, 19:43 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ngjitje shkallesh tek City park

   nga $EB@$TJ@N
0382prej Mon 09 May 2011, 19:41 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

E PABESUSHME DEMI NGJITET TE SPEKTATORET

   nga $EB@$TJ@N
0367prej Mon 09 May 2011, 19:30 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shikoni sa budallenj jane policet !!!

   nga $EB@$TJ@N
0451prej Mon 09 May 2011, 19:28 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vidioja me e tremshme ne bote !!! hahahah

   nga $EB@$TJ@N
0466prej Mon 09 May 2011, 19:25 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vizime rrugesh ne Kosove

   nga $EB@$TJ@N
0394prej Mon 09 May 2011, 19:19 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Profesori rref nxenesit ne shkoll

   nga $EB@$TJ@N
0447prej Mon 09 May 2011, 19:14 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gomari ne vark

   nga $EB@$TJ@N
0404prej Mon 09 May 2011, 19:13 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Juggling ......

   nga $EB@$TJ@N
0459prej Sun 08 May 2011, 18:57 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Beni kamra te fsheta po deshet

   nga $EB@$TJ@N
01289prej Fri 06 May 2011, 13:32 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [42]

  Mbrapsht në krye

The best of Youtube Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Moderatorët : Administrator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi