Forumi Kuq E Zi
Filma Te Huaj Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Filma Te Huaj Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Jack the Giant Slayer

   nga $EB@$TJ@N
 Lufta e lashtë mes njerëzve dhe një racë gjigandësh rifillon kur Xhek, një fermer hap porten mes dy botëve..
0714prej Sun 20 Oct 2013, 11:53 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Avatar

   nga $EB@$TJ@N
 Nje marins paraplegjik shkon me mision ne planetin Pandora, ne dyshim nese duhet te ndjeke urdherat apo te mbroje kete planet te cilin e ndien si shtepine e tij.
0419prej Mon 08 Jul 2013, 19:21 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rise of the Planet of the Apes

   nga $EB@$TJ@N
0374prej Sun 07 Jul 2013, 17:31 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Bravo (2012)

   nga $EB@$TJ@N
 Filem i animuar..E vendosur për të krijuar rrugën e saj në jetë, Princesha Merida sfidon një zakon që sjell kaos në mbretërinë e saj. Për të siguruar një dëshirë, Merida duhet të mbështetet në trimërinë dhe aftësitë e saj me hark për të ndrequr njemallkim
0427prej Sun 09 Jun 2013, 01:20 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Men in Black III (2012)

   nga $EB@$TJ@N
 Agjenti J udhëton në kohë në vitet e hershme MIB-së në vitin 1960, për të ndaluar një alien nga vrasja e shoku i tij agjendit K dhe duke ndryshuar historinë.
1501prej Sat 16 Feb 2013, 22:14 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

I Lindur Per Te Garuar.

   nga $EB@$TJ@N
 Born to race është historia e Danny Krueger, nje problematik i i shpejtesive rrugore me shum probleme te prodhuara. Pas një aksidenti në një gar të paligjshme, ai detyrohet te largohet ne nje qytet te vogel te babai i tij dhe keshtu zhvillohet historia...
42853prej Sat 16 Feb 2013, 22:14 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

HDSP: Hunting Down Small Predators (2010)

   nga $EB@$TJ@N
 Një i ri ka probleme në komunikimin me njerzit dhe takohet me një psikiatër. Bie në dashuri me shikim të parë me të, më vonë njihet me tre miq dhe i bashkohet shoqërisë së tyre të vogël.
1428prej Sat 16 Feb 2013, 22:13 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Epoka e akullnajave 3

   nga $EB@$TJ@N
 Kur Sid tenton te adoptoje tre veze dinosauri merret nga mamaja e vertet e tyre ne boten e poshtme, nderkoh qe miqte e tij mundohen ta shpetojne.
1534prej Sat 16 Feb 2013, 22:13 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

I vetmi ne shtepi

   nga $EB@$TJ@N
 Një 8-vjeçar, i cili është harruar aksidentalisht në shtëpi, ndërsa familja e tij fluturon në Francë për Krishtlindje, ka për të mbrojtur shtëpinë e tij kundër vjedhësve idiota…
11027prej Sat 16 Feb 2013, 22:13 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

THE REUNION

   nga $EB@$TJ@N
 Sem dhe Leo jane rritur duke u zene me njeri-tjetrin, dhe asnjeri nuk e pelqen vellain e vogel Douglas, te cilin ua kane prezantuar kohet e fundit. Babai i tyre eshte nje pijanec i vjeter..
1457prej Sat 16 Feb 2013, 22:13 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Loja e Vrasjeve

   nga $EB@$TJ@N
 Dy vrases rane dakord qe te bashkepunonin, njeri qe te merrte hak per gruan e tij ndersa tjetri te merrte shperblimin e nje pune.
1448prej Sat 16 Feb 2013, 22:12 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Setup 2011

   nga $EB@$TJ@N
 Nje grup shokesh jan te perfshir ne nje vjedhe dajmantesh potencialisht vdekjeprurëse.
1494prej Sat 16 Feb 2013, 22:12 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

RocknRolla

   nga $EB@$TJ@N
1453prej Sat 16 Feb 2013, 22:12 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Aktiviteti Paranormal 3

   nga $EB@$TJ@N
 Një lloj sfondi,i Aktivitetit Paranormal 3 e kthen këtë film mit në 1988, duke ndriçuar prezencën e aktivitetit që vraponte nëpër shtëpi në pjesën e parë dhe të dytë. Filmi përshkruan një territor familjar, por e mban publikun në majë të gishtave.
1530prej Sat 16 Feb 2013, 22:12 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Little Man

   nga $EB@$TJ@N
1613prej Sat 16 Feb 2013, 22:12 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

"The Mask" (1994)

   nga $EB@$TJ@N
1446prej Sat 16 Feb 2013, 22:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

"The Expendables 2"

   nga $EB@$TJ@N
1456prej Sat 16 Feb 2013, 22:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

The Karate Kid

   nga $EB@$TJ@N
1445prej Sat 16 Feb 2013, 22:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Journey 2: The Mysterious Island (2012)

   nga $EB@$TJ@N
 Sean Anderson niset me të dashurin e nënës së tij në një mision për të gjetur gjyshin e tij, i cili është menduar për të humbur në një ishull mitik.
1359prej Sat 16 Feb 2013, 22:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Zookeeper (2011)

   nga $EB@$TJ@N
 Një grup kafshësh në kopshtin zoologjik vendosin të thyejnë zhurmën për të mos lënë të iki kujdestari i tyre për një gjë më të mirë.
1405prej Sat 16 Feb 2013, 22:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Borxhi

   nga $EB@$TJ@N
 Spiunazh Thriller fillon në vitin 1997, si lajmi trondit agjentët sekretë në pension të Mossadit Rachel ( Helen Mirren ) dhe Stefan ( Tom Wilkinson ) për ish- kolegun e tyre David ( Ciaran Hinds ).
1473prej Sat 16 Feb 2013, 22:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Virusi Vdekjeprurës

   nga $EB@$TJ@N
 Gjithçka fillon me shfaqjen e një virusi vdekjeprurës dhe mundësitë e një grupi doktorësh dhe shkencëtarësh që të ndalojmë përhapjen e tijë, që mund të drejtojë në zhdukjen e rracës njerëzore.
1417prej Sat 16 Feb 2013, 22:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Destinacioni Perfundimtar 5

   nga $EB@$TJ@N
2480prej Sat 16 Feb 2013, 22:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Magjistar dhe Gjarpri Bardhë

   nga $EB@$TJ@N
 Një film fantazi që bazohet në një legjendë të vjetër kineze për një Herbalist i cili bie në dashuri me një gjarpër të bardhë të maskuar si një grua.
11167prej Sat 16 Feb 2013, 22:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Shtepia e Humbur

   nga $EB@$TJ@N
 Një familje transferohet në shtëpinë e ëndrrave por ka një problem,kjo shtëpi është e pushutuar nga një shpirt demoni dhe horrori fillon!Një super horror thriller nga kinemaja aziatike.
1457prej Sat 16 Feb 2013, 22:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Forcat Speciale

   nga $EB@$TJ@N
 Një gazetar francez, në Afganistan është rrëmbyer nga talebanët.
1427prej Sat 16 Feb 2013, 22:10 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Njeriu Vezhgues

   nga $EB@$TJ@N
 Ne vitin 1985 kur egzistonin superherojnte, vrasja e nje kolegu dergon detektivin rorschach ne nje investigim, dhe zbulon dicka qe mund te ndrryshoje perfundimisht rrjedhen e historise qe ne njohim.
1471prej Sat 16 Feb 2013, 22:09 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Rilindja e Johnny English

   nga $EB@$TJ@N
 Johnny English ngrihet kunder vrasjeve internacionale duke hedhur posht premieren kineze.
1461prej Sat 16 Feb 2013, 22:09 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Drive 2011

   nga $EB@$TJ@N
 Nje dublant i hollivudit i cili aktron si shofer zbulon nje kontrate vrasie mbi te pas nje grabitje te shkuar keq.
1438prej Sat 16 Feb 2013, 22:09 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Konvikti

   nga $EB@$TJ@N
 Nje student i inxhinierise eshte ngacmuar,rrahur dhe poshteruar kur shkon per te qendruar ne konvikt
1467prej Sat 16 Feb 2013, 22:09 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Footloose Part 2

   nga $EB@$TJ@N
 Femija i qytetit Ren MacCormack shperngulet ne nje qytez me te vogel, ku rocken roll dhe kercimi jan te ndaluara dhe shpirti i tij rebel i ben njerezit te tunden dhe te shkunden.
1441prej Sat 16 Feb 2013, 22:09 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

The Double

   nga $EB@$TJ@N
 Një agjent i CIA-s i dalë në pension bashkohet me një agjent të ri të FBI-së për të zbuluar misterin e vrasjes së një senatori, e cila i çon tek një vrasës sovjetik.
1464prej Sat 16 Feb 2013, 22:09 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

The Vampire Diaries S03E14

   nga $EB@$TJ@N
 Elena suprizohet kur merr nje ftese per ballo nga familja e Klausit. Karolina dhe Mati marrin ftesa nga per ballo.Elena meson se Esteri planifikon te vrasi femijet e saj me qellimin qe te vrase Klausin.
1446prej Sat 16 Feb 2013, 22:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Macja

   nga $EB@$TJ@N
 o-Yeon vuan nga claustrophobia për shkak të një incidentit traumatik që ka ndodhur të saj si një fëmijë. Pra-Yeon trajtohet ende për gjendjen e saj për këtë ditë. Ajo punon si një groomer në një dyqan manar. Një ditë, një mace me emrin Bidanyi vjen në ...
1512prej Sat 16 Feb 2013, 22:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Tre Muskutjeret

   nga $EB@$TJ@N
 Artagnan sëbashku me tre muskutjerë ish-legjendarë bashkohën për të mposhtur një agjente të dyfishtë dhe punëdhënesin te cilët kishin plan të zaptonin fronin Francez dhe futjen e Europës në luftë
1551prej Sat 16 Feb 2013, 22:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Delhi Belly

   nga $EB@$TJ@N
 Three struggling room-mates unknowingly become potential prey of a ruthless gangster
1432prej Sat 16 Feb 2013, 22:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

The Vampire Diaries S03E12

   nga $EB@$TJ@N
 Boni i tregon Elenes per sekretin e arkivolit dhe per endrren e saj. Ajo mendon se pas asaj endrre fshihet i gjith sekreti per vrasjen e Klaus. Ajo kerkon ndihmen e Elenes per te gjetur gruan qe ju shfaq ne enderr.
1453prej Sat 16 Feb 2013, 22:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Kolumbia HD

   nga $EB@$TJ@N
 Nje vajz e re , Pasi ishte deshmitare ne vrasjen e prindeve te sai kur ishte e vogel ne Bogota rritet duke u bere nje vrasese zemer gur.
1471prej Sat 16 Feb 2013, 22:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Mr. Popper's Penguins

   nga $EB@$TJ@N
 Jeta e nje bizesmeni fillon te ndryshoj pasi mer ne patronazh 6 pinguin dhe ndersa ai e shnderone shtepine e ti ne nje ambjet dimri ana e ti prefesionale fillone te bieri.
1457prej Sat 16 Feb 2013, 22:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

“X” (+18 vjec)

   nga $EB@$TJ@N
 Nje vajz intruges. Nje lavire e ndyre. Nje nate ferri
11045prej Sat 16 Feb 2013, 22:07 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Kurre mos bjer poshte 2

   nga $EB@$TJ@N
 Katër luftëtarë me histori të ndryshme bashkohen sëbashku për tu stërvitur nga një yll i MMA, dhe më vonë duhet të luftojnë me njeri-tjetrin.
1454prej Sat 16 Feb 2013, 22:06 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Djalli mund te qaj 3

   nga $EB@$TJ@N
1427prej Sat 16 Feb 2013, 22:06 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Born to Ride

   nga $EB@$TJ@N
1441prej Sat 16 Feb 2013, 22:06 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

The GreY

   nga $EB@$TJ@N
1443prej Sat 16 Feb 2013, 22:05 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Mercenaries

   nga $EB@$TJ@N
1431prej Sat 16 Feb 2013, 22:05 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Tower Heist

   nga $EB@$TJ@N
1419prej Sat 16 Feb 2013, 22:05 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Underworld: Awakening

   nga $EB@$TJ@N
1428prej Sat 16 Feb 2013, 22:05 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

THE SCORPION KING 3

   nga $EB@$TJ@N
1498prej Sat 16 Feb 2013, 22:05 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Machine Gun Preacher

   nga $EB@$TJ@N
1401prej Sat 16 Feb 2013, 22:04 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Në emër të mbretit: Te Dy botëve

   nga $EB@$TJ@N
 Një ish ushtar i forcave speciale hidhet mbrapa në epokën mesjetare për të përmbushur një profeci antike dhe përfundon duke gjetur shpagimin e tij mu në fushë betejë.
1422prej Sat 16 Feb 2013, 22:04 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [50]

  Mbrapsht në krye

Filma Te Huaj Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Posto temë të re

Moderator : Administrator

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi