Forumi Kuq E Zi
Pyetje,Ankesa dhe sygjerime Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Pyetje,Ankesa dhe sygjerime Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

une legjenda kerkoj hiq ban niku legjenda grade moderator ne forum poltike

   nga xhevat
4939prej Sat 24 Oct 2015, 20:51 nga xhevat Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Design Per Forumin

 [ 1, 2, ... , 7, 8 ] nga $EB@$TJ@N
2317059prej Mon 09 Dec 2013, 16:27 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ikona per forumin.

 [ 1, 2, 3 ] nga $EB@$TJ@N
671844prej Sun 24 Nov 2013, 20:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vrejtje per antaret

   nga $EB@$TJ@N
21798prej Sun 04 Aug 2013, 18:42 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri  [ Sondazh ]  

Ndryshimi i forumit gjat veres...

   nga $EB@$TJ@N
7665prej Sun 21 Jul 2013, 11:34 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Copyright - Right Click

   nga Blero
3406prej Tue 18 Jun 2013, 19:14 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

legjenda i kthehet forum me shum sukses

   nga legjenda
2491prej Tue 11 Jun 2013, 09:15 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kategorit qe mungojn.

 [ 1, 2 ] nga $EB@$TJ@N
401374prej Sun 26 May 2013, 20:21 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

stafi vendosa kthehem perseri ne stafi ne pozite gl moderator

   nga legjenda
14526prej Fri 17 May 2013, 21:14 nga Erisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ankes.. per modeerimin

   nga Gentleman
7547prej Fri 15 Mar 2013, 20:21 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nje pyetje per Staffin.

 [ 1, 2 ] nga gurbetqarja
431674prej Sat 29 Sep 2012, 16:53 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

kritike per Stafin dhe adminin..

   nga Gentleman
6514prej Mon 24 Sep 2012, 16:51 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kenget e mija...

   nga e panjohura
 .......
1446prej Sat 02 Jun 2012, 16:02 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si ju duket dizajni i ri i forumit?

 [ 1, 2 ] nga $EB@$TJ@N
351355prej Wed 30 May 2012, 20:26 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri  [ Sondazh ]  

Grupe Antaresh

 [ 1, 2 ] nga $EB@$TJ@N
421466prej Thu 03 May 2012, 17:29 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nuk po kuptoj si funksionon ky forum ..

   nga ENZO
 nuk po kuptoj si funksionon ky forumi
13540prej Sun 25 Mar 2012, 18:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sa eshte limiti i pm ?

   nga mr_bean
1487prej Fri 09 Mar 2012, 20:09 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si ju duket Portali i Forumit KUQ E ZI?

 [ 1, 2 ] nga $EB@$TJ@N
381492prej Tue 21 Feb 2012, 17:24 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

C'far nuk ju pelqen ne kete forum?

   nga $EB@$TJ@N
19906prej Fri 27 Jan 2012, 22:49 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pamja e forumit

 [ 1, 2 ] nga $EB@$TJ@N
411738prej Sun 08 Jan 2012, 11:50 nga Milanisti Shiko mesazhin e fundit

Temat [20]

  Mbrapsht në krye

Pyetje,Ankesa dhe sygjerime Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Administrator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi