Forumi Kuq E Zi
Kuriozitete te ndryshme Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kuriozitete te ndryshme Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next

Posto temë të re

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Angola mposht shumicën e Europës për rrjetin celular 4G

   nga $EB@$TJ@N
0213prej Thu 03 May 2012, 22:17 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Një shtëpi në mes të rrugës, familja refuzon zhvendosje

   nga $EB@$TJ@N
0264prej Thu 03 May 2012, 22:16 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

60 Vjeçarja Me Trupin E Saj Si Një Modele Merr Çmimin Guinnes

   nga $EB@$TJ@N
0481prej Thu 03 May 2012, 22:14 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Viruset parahistorike ende lulëzojnë brenda nesh

   nga $EB@$TJ@N
0240prej Thu 03 May 2012, 22:13 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dhjetë banditët më të famshëm në histori

   nga $EB@$TJ@N
0360prej Thu 03 May 2012, 22:12 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Një banjo e tillë vërtet të fut frikën

   nga $EB@$TJ@N
0245prej Thu 03 May 2012, 22:11 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Meshkujt, gjithmonë e më shumë të bukur dhe inteligjentë

   nga $EB@$TJ@N
1266prej Thu 03 May 2012, 20:02 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cili eshte emri juaj ne japonisht? :) Provoje ;)

   nga Aldo
10342prej Tue 01 May 2012, 18:39 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ngrohja globale do te sjelle shume uragane

   nga $EB@$TJ@N
0375prej Tue 01 May 2012, 14:36 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kuriozitete

   nga $EB@$TJ@N
0275prej Sun 29 Apr 2012, 22:59 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

A mund ta besoni qe kjo gje ndodh dite per dite ne Indi?

   nga $EB@$TJ@N
0310prej Sun 29 Apr 2012, 17:59 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vret të dashurën 17 vjeçare për xhelozi

   nga $EB@$TJ@N
0268prej Sun 29 Apr 2012, 17:49 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

“Ha” dajak nga bashkëshortja, tenton të vetëvritet

   nga $EB@$TJ@N
0238prej Sun 29 Apr 2012, 17:47 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Skandali, ideja per vepren e Pavaresise eshte e vjedhur

   nga $EB@$TJ@N
0249prej Sun 29 Apr 2012, 17:45 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Maçoku qe del pozitiv ne testet… droges

   nga $EB@$TJ@N
0239prej Sun 29 Apr 2012, 17:44 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

10 fakte qe nuk i dinit per naften...

   nga $EB@$TJ@N
0358prej Sun 29 Apr 2012, 17:32 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shkolla e New York ndalon përqafimet

   nga $EB@$TJ@N
0262prej Sun 29 Apr 2012, 15:24 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zbulimi, ADN tregon ngjyrën e syve, flokëve si dhe gjatësinë

   nga $EB@$TJ@N
0317prej Sun 29 Apr 2012, 15:22 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Qenushi qe perdor karrige me rrota

   nga $EB@$TJ@N
0276prej Sun 29 Apr 2012, 15:18 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si te kuptojme se cfare shprehin syte

   nga $EB@$TJ@N
0306prej Sun 29 Apr 2012, 15:17 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Aktivisti i verbër kinez u shpëton 100 rojeve e arratiset..

   nga $EB@$TJ@N
0300prej Sun 29 Apr 2012, 15:12 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pica, arme kunder kancerit te prostates

   nga $EB@$TJ@N
0280prej Sun 29 Apr 2012, 14:05 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Histori dashurie, rregullat per te filluar nga e para......

   nga Aldo
0327prej Sun 29 Apr 2012, 11:38 nga Aldo Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

2-vjeçari që hipnotizon gjarpërinjtë

   nga $EB@$TJ@N
0316prej Sat 28 Apr 2012, 22:17 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SHBA përgatitet ta sulmojë Iranin?

   nga $EB@$TJ@N
0321prej Sat 28 Apr 2012, 22:03 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si të dallojmë partnerin që dëshiron vetëm seks?

   nga Aldo
0299prej Sat 28 Apr 2012, 20:26 nga Aldo Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shkencëtarët: Ja “Shenja e Perëndisë”

   nga $EB@$TJ@N
0257prej Sat 28 Apr 2012, 18:10 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

KAFEJA MË E SHTRENJTË NË BOTË PRODHOHET NGA JASHTËQITJA E MACEVE TË EGRA!

   nga $EB@$TJ@N
0336prej Thu 26 Apr 2012, 21:59 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Falsifikimi më budalla në botë, përdor foton e aktorit

   nga $EB@$TJ@N
0274prej Thu 26 Apr 2012, 21:57 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zbulohet letra e Beethoven

   nga $EB@$TJ@N
0317prej Thu 26 Apr 2012, 21:55 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Së shpejti aktiv, vullkani që mund të shkatërrojë Evropën

   nga $EB@$TJ@N
0334prej Thu 26 Apr 2012, 21:52 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

A e dini se ....!

   nga Vizitor
4741prej Thu 26 Apr 2012, 21:40 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shkencëtarët gjetën gjallesën më të vjetër!

   nga $EB@$TJ@N
0326prej Thu 26 Apr 2012, 21:28 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Instinkti mashkullor - fajtor për luftërat në botë dhe për huliganizmin

   nga $EB@$TJ@N
0304prej Thu 26 Apr 2012, 21:27 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Studimi, truri yne nuk “e shet” dot shpirtin

   nga $EB@$TJ@N
0322prej Thu 26 Apr 2012, 21:26 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dëshmi për ndryshimin e poleve magnetike të Tokës.

   nga $EB@$TJ@N
0523prej Thu 26 Apr 2012, 21:24 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shkencëtarët sugjerojnë kalendar të ri pa vitin e brishtë

   nga $EB@$TJ@N
0286prej Thu 26 Apr 2012, 21:23 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

9 fotografitë më të famshme të të gjitha kohërave

   nga $EB@$TJ@N
0296prej Thu 26 Apr 2012, 21:17 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ben Tatuazh Emrin E Noizy Afer Vagines (Foto)

   nga $EB@$TJ@N
0639prej Wed 25 Apr 2012, 18:50 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gruaja vendos helm në vaginë për të vrarë burrin e saj

   nga $EB@$TJ@N
0277prej Tue 24 Apr 2012, 19:01 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Të flasësh me veten të bën mirë

   nga $EB@$TJ@N
0335prej Mon 23 Apr 2012, 22:34 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Femija 6-vjecar mblodhi 10000 $ per te ndihmuar babane e tij i cili vuante nga nje semundje e keqe !

   nga $EB@$TJ@N
0270prej Mon 23 Apr 2012, 22:30 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Peru: 877 delfinë të vdekur gjenden në brigjet veriore

   nga $EB@$TJ@N
0257prej Mon 23 Apr 2012, 22:20 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

20 mënyra se si të ruani adrenalinën dhe buzëqeshjen në kushte të shëndetshme

   nga $EB@$TJ@N
0304prej Mon 23 Apr 2012, 22:18 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pula në Sri Lanka polli zogun

   nga $EB@$TJ@N
0281prej Mon 23 Apr 2012, 21:54 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SHBA: Tre në katër mjekë besojnë në mrekulli

   nga $EB@$TJ@N
0288prej Mon 23 Apr 2012, 21:42 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

FBI identifikoi hakersin e “Anonymous” përmes gjoksit të së dashurës

   nga $EB@$TJ@N
0303prej Mon 23 Apr 2012, 20:36 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kërkojnë të ndryshojnë emrin e fshatit nga “Fucking” në “Fugging”

   nga $EB@$TJ@N
0265prej Mon 23 Apr 2012, 20:02 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Thyen rekordin, bart 331.000 bletë në trup

   nga $EB@$TJ@N
0285prej Mon 23 Apr 2012, 19:04 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cfare thote per nje mashkull, kafsha e tij shtepiake?

   nga $EB@$TJ@N
0304prej Mon 23 Apr 2012, 19:03 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [50]

  Mbrapsht në krye

Kuriozitete te ndryshme Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next

Posto temë të re

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi