Forumi Kuq E Zi
Kuriozitete te ndryshme Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kuriozitete te ndryshme Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next

Posto temë të re

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

CFARE ESHTE MASONERIA

   nga $EB@$TJ@N
5566prej Mon 09 Sep 2013, 08:04 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

CHIPA VDEKJEPRURESE PER TE KONTROLLUAR NJERZIT E SE ARDHMES

   nga $EB@$TJ@N
1467prej Mon 09 Sep 2013, 07:54 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

10 profesionet që çojnë në divorc

   nga $EB@$TJ@N
1376prej Mon 09 Sep 2013, 07:53 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zbulimet e mëdha shkencore që ndryshuan botën

   nga $EB@$TJ@N
1376prej Mon 09 Sep 2013, 07:53 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fakte interesante rreth birrës

   nga $EB@$TJ@N
1467prej Mon 09 Sep 2013, 07:52 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Nga Lemuria te Kina e Lashtë, qytetërimet e vjetra kanë qënë me moderne se sot

   nga $EB@$TJ@N
1291prej Mon 09 Sep 2013, 07:51 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Microsoft ofron deri në $ 100,000 për gjetjen e një të mete në Windows 8.1

   nga $EB@$TJ@N
1364prej Mon 09 Sep 2013, 07:51 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Objekt “zjarri” digjej për 1 minuta në qiell më pas fluturoi për në jug! (video)

   nga $EB@$TJ@N
1387prej Mon 09 Sep 2013, 07:50 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

I PARALIZUARI FILLON TE ECE PASI KAFSHOHET NGA MERIMANGA!

   nga $EB@$TJ@N
1366prej Mon 09 Sep 2013, 07:50 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Skandal ushtaret izraelite publikojn foto te "nxehta"

   nga $EB@$TJ@N
2395prej Sat 20 Jul 2013, 16:20 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Murgjit budist bashkëjetojnë me mbi 110 tigra

   nga $EB@$TJ@N
1375prej Sat 20 Jul 2013, 07:50 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Sa kohë na fshihnin…?, kishin zbuluar dhe përdornin celularin në vitin 1937! (video tronditëse)

   nga $EB@$TJ@N
1283prej Sat 20 Jul 2013, 07:49 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dashuria njeri-tigër

   nga $EB@$TJ@N
1337prej Sat 20 Jul 2013, 07:49 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Largohet fjala më e gjatë nga fjalori gjerman

   nga $EB@$TJ@N
1341prej Sat 20 Jul 2013, 07:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

5 tiparet që u pëlqejnë meshkujve te një femër

   nga $EB@$TJ@N
1442prej Sat 20 Jul 2013, 07:48 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lista e elementeve kimikë

   nga $EB@$TJ@N
1342prej Sat 20 Jul 2013, 07:47 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si do të duken njerëzit pas 100 mijë vjetësh? (FOTO-LAJM)

   nga $EB@$TJ@N
3378prej Sat 20 Jul 2013, 07:47 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

KUSHTI I GRUAS SE ZUCKERBERG NE KONTRATEN PARAMARTESORE: SEKS TE PAKTEN NJEHERE NE JAVE!

   nga $EB@$TJ@N
1375prej Sat 20 Jul 2013, 07:46 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tronditëse: Avioni “Boing 757” i “Air China” përplaset me një UFO

   nga $EB@$TJ@N
1428prej Sat 20 Jul 2013, 07:45 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

E kap gjumi mbi tastierë, i derdh 222 milionë euro një pensionisti!

   nga $EB@$TJ@N
1381prej Sat 20 Jul 2013, 07:45 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Jeta sekrete e maceve

   nga $EB@$TJ@N
1324prej Sat 20 Jul 2013, 07:44 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Njerezit prehistorike kane qene me te vegjel se minjte

   nga $EB@$TJ@N
1405prej Sat 20 Jul 2013, 07:44 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

“Projekti i Krisur” i Google

   nga $EB@$TJ@N
1367prej Sat 20 Jul 2013, 07:43 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shkencetaret dekodojne misterin e formimit te yjeve gjigande

   nga $EB@$TJ@N
1384prej Sat 20 Jul 2013, 07:43 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Publikimi i një imazhi ku tregohen gjurmë aktiviteti në Mars...

   nga $EB@$TJ@N
1341prej Sat 20 Jul 2013, 07:42 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Astronautët gjetën një "vrimë plumbi" në baterinë diellore të SKN-së

   nga $EB@$TJ@N
1314prej Sat 20 Jul 2013, 07:42 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rrezikuan me burg vetëm për të fotografuar Piramidën!

   nga $EB@$TJ@N
1400prej Sat 20 Jul 2013, 07:41 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Undulatus Asperatus reja me e re e zbuluar

   nga $EB@$TJ@N
1389prej Sat 20 Jul 2013, 07:40 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zbulohet një pjesë e re “e fshehur” e trupit tonë

   nga $EB@$TJ@N
1338prej Sat 20 Jul 2013, 07:40 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Balena vrasëse Orca, sulmon një qen!

   nga $EB@$TJ@N
1328prej Sat 20 Jul 2013, 07:40 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Letra e pazakontë e ndarjes së një çifti

   nga $EB@$TJ@N
1366prej Sat 20 Jul 2013, 07:39 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ja 24 te verteta, qe njerezve u jane fiksuar gabim.

   nga $EB@$TJ@N
1388prej Sat 20 Jul 2013, 07:38 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

15 Gjëra Që Duhet T’i Bëni Para Se Të Ngeleni Shtatzënë

   nga $EB@$TJ@N
1391prej Sat 20 Jul 2013, 07:37 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Syte ne qiell sot ne dark per te pare Super-Henen e kuqe

   nga $EB@$TJ@N
1367prej Sat 20 Jul 2013, 07:36 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Top 10 Shpikjet me te Papara te se Ardhmes

   nga $EB@$TJ@N
1631prej Sat 20 Jul 2013, 07:35 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

NASA bënë gafën e radhës, publikon një foto sekrete shumë pikante për Hënën!

   nga $EB@$TJ@N
1417prej Sat 20 Jul 2013, 07:34 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Britani e Madhe, çeli një bime që ushqehet duke ngrënë dele!

   nga $EB@$TJ@N
1392prej Sat 20 Jul 2013, 07:33 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kryqi i gjoksit të Papës dhe misteri i tij, çlidhje ka ai me lashtësinë???

   nga $EB@$TJ@N
1308prej Sat 20 Jul 2013, 07:33 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pse disa njerez sulmohen me shume se te tjeret nga mushkonjat?

   nga $EB@$TJ@N
1353prej Sat 20 Jul 2013, 07:32 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shtëpia qëndron mbi shkëmb në mes të lumit prej 45 vitesh (FOTOT)

   nga $EB@$TJ@N
1339prej Sat 20 Jul 2013, 07:31 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Meksikë, objekti i paidentifikuar depërton në vullkan

   nga $EB@$TJ@N
1300prej Fri 19 Jul 2013, 14:22 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Gjendet gjak mamuthi, një hap larg klonimit të tij

   nga $EB@$TJ@N
1477prej Fri 19 Jul 2013, 14:21 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

10 fakte që nuk i dini për Korenë e Veriut

   nga $EB@$TJ@N
1399prej Fri 19 Jul 2013, 14:21 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ne Izrael shfaqet nje sirene

   nga $EB@$TJ@N
1425prej Fri 19 Jul 2013, 14:18 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Teori e re shokuese: Njerezit i kane ngrene Neandertalet

   nga $EB@$TJ@N
1406prej Fri 19 Jul 2013, 14:17 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Një “njeri-shkurre”

   nga $EB@$TJ@N
2378prej Fri 19 Jul 2013, 14:16 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Një kafkë e kristaltë shqiptare me moshë mbi 1500 vjeçare!

   nga $EB@$TJ@N
1455prej Fri 19 Jul 2013, 14:16 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Selca, qyteti përbindësh prehistorik!

   nga $EB@$TJ@N
1513prej Fri 19 Jul 2013, 14:15 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Copan, rrenoja Maya ne Hounduras

   nga $EB@$TJ@N
1423prej Fri 19 Jul 2013, 14:13 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

E pabesueshme! Shkoi ti bënte ekografi fëmijës në bark, nuk mund ta imagjinoni se çfarë pa!!!

   nga $EB@$TJ@N
1337prej Fri 19 Jul 2013, 14:13 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [50]

  Mbrapsht në krye

Kuriozitete te ndryshme Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next

Posto temë të re

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi