Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


ಌஜ Forumi Kuq E Zi Ju Mirpret :) Bashkohu Edhe Ti Me Ne ஜಌ
Per te gjith ju qe doni te na kontaktoni per forume partnere, apo pe rndonje arsye tjeter, Kliko Ktu per te na Kontaktuar ne Facebook
Ose na kontaktoni ne emailin ton FORUMIKUQEZI@LIVE.COM
Sondazh

Si ju duket ky forum?

0% 0% [ 0 ]
4% 4% [ 3 ]
9% 9% [ 7 ]
11% 11% [ 9 ]
76% 76% [ 61 ]

Totali i votave : 80

identifikimi

Menu i Portalit
Galeria E Fotove

Ktu esht Galeria e fotove ne forum, ktu do te gjeni foto nga me te ndryshmet...
Facebook
Forumi Kuq E Zi
“Arrest me burg” hakerit fierak, kërkohet nga SHBA

Thu 15 Feb 2018, 15:25 nga $EB@$TJ@N

Aldo Ymeraj, 25-vjeçari i ndaluar pak ditë më parë në Tiranë i akuzuar për krime kibernetike nga Shtetet e Bashkuara, doli sot përpara togave të zeza në Gjykatën e Fierit.

I riu është gjykuar nga një trup gjykues që kryesohej nga gjyqtari Taulant Banushi, ndërsa prokurore e çështjes është Ervisa Hyka.

Jashtë dyerve të gjykatës ishin familjarë dhe të afërm të të riut. Jashtë kamerave ata shprehen të bindur se i afërmi i tyre do të ekstradohet.

“Prandaj duam …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

BE-ja, thirrje për Facebook, Twitter dhe Google: Bëni më shumë për përdoruesit

Thu 15 Feb 2018, 15:23 nga $EB@$TJ@N

Bashkimi Europian u ka bërë thirrje Facebook-ut, Twitter-it dhe Google-it që të bëjnë më shumë për t’iu përmbajtur ligjeve të BE-së, duke thënë se propozimet e gjigantëve të teknologjisë ishin të pamjaftueshme.

BE-ja thotë se këto tre kompani kanë rregulluar pjesërisht shqetësimet mbi mënyrën se si përdoruesit e tyre informohen mbi heqjen e përmbajtjeve të tyre ose përfundimin e kontratave.

Autoritetet e bllokut, të cilët kërkuan ndryshime vitin e kaluar, …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

FBI dhe CIA: Mos përdorni Huawei!

Thu 15 Feb 2018, 15:20 nga $EB@$TJ@N

Krerët e 6 agjencive më të mëdha të inteligjencës amerikane, mes tyre FBI dhe CIA, kanë paralajmëruar amerikanët që të mos përdorin produktet dhe shërbimet e gjigantëve kinezë të teknologjisë, Huawei dhe ZTE.

Sipas CNBC, shefat e inteligjencës e kanë bërë këtë rekomandim gjatë një dëgjese në Komitetin e Inteligjencës.

Në fjalën e tij, drejtori i FBI-së, Chris Wray tha se qeveria ishte “shumë e shqetësuar mbi rreziqet e lejimit të kompanive të huaja që të …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Regjistrohu
Ora
Nr. i Vizitoreve
Free Hit Counter
Tema Fundit
» Vendi me i ftoht ne bot
Yesterday at 21:14 nga Soni

» Nje Pjese E shkeputur Nga Nje Liber Romance.
Fri 28 Dec 2018, 13:57 nga Soni

» Dy Burrat E Semur Ne Spital
Tue 25 Dec 2018, 09:29 nga Soni

» Histori te Bukura Dhe Domethenese
Tue 25 Dec 2018, 09:20 nga Soni

» “Arrest me burg” hakerit fierak, kërkohet nga SHBA
Thu 15 Feb 2018, 15:25 nga $EB@$TJ@N

» BE-ja, thirrje për Facebook, Twitter dhe Google: Bëni më shumë për përdoruesit
Thu 15 Feb 2018, 15:23 nga $EB@$TJ@N

» FBI dhe CIA: Mos përdorni Huawei!
Thu 15 Feb 2018, 15:20 nga $EB@$TJ@N

» Mendo një dëshirë, zgjidh një yll dhe mëso a do të realizohet
Fri 02 Feb 2018, 17:15 nga $EB@$TJ@N

» Zgjedhni një pemë dhe kuptojeni çfarë ju pret në vitin 2018
Fri 02 Feb 2018, 14:08 nga $EB@$TJ@N

» Alienët janë zbuluar, ja ku jetojnë
Thu 26 Oct 2017, 18:38 nga $EB@$TJ@N

» Truri i femrave është më aktiv sesa i meshkujve
Wed 16 Aug 2017, 20:51 nga $EB@$TJ@N

» Në 23 shtator planeti “Nibiru” do të shkatërrojë Tokën, çfarë thotë NASA për këtë teori
Wed 16 Aug 2017, 20:49 nga $EB@$TJ@N

» Ku po i kalon pushimet Lidia Banushi???
Fri 21 Jul 2017, 13:09 nga Super star

» Lidia Banushi nuk pushon së...
Sat 13 May 2017, 20:44 nga Super star

» Lidia Banushi nuk pushon së...
Sat 13 May 2017, 20:36 nga Super star

» Lidia Banushi tregon sesa shume i do...
Fri 05 May 2017, 13:19 nga Super star

» Misteri i planetit të nëntë
Mon 24 Oct 2016, 16:53 nga $EB@$TJ@N

» Në kërkim të jetës në Mars
Sun 23 Oct 2016, 08:57 nga $EB@$TJ@N

» Dy hëna të Saturnit me oqeanë?
Tue 11 Oct 2016, 17:54 nga $EB@$TJ@N

» Meshkujt dhe femrat kanë trurin e njëjtë
Sat 24 Sep 2016, 16:59 nga $EB@$TJ@N

Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 885 më Sun 08 Jul 2012, 17:43
Statistikat
Forumi ka 1523 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Elisa Marnoj

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 191567 artikuj v 10594 temat
Forume Partnere
forumikuqezi@live.com

Social Media Buttons